Group 1
Sat 31 Mar
FC Lviv
17:00
Nyva Ternopil
Arsenal Bila Tser.
17:00
Bukovyna
Skala Stryi
17:00
Polessya
Podillya
17:00
Teplovyk
Ahrobiznes
17:00
FC Nyva Vinnytsya
Team / Points
1 Ahrobiznes Volochysk FKA 51
2 Teplovyk TIF 38
3 Nyva Ternopil NYV 27
4 FC Nyva Vinnytsya NYV 24
5 FC Lviv LVI 23
6 Bukovyna Chernivtsi BUK 20
 
7 Skala Stryi SST 18
8 Podillya Khmelnytskyi POK 18
9 Polessya POL 17
10 Arsenal Bila Tserkva ABT 12
11 Cherkaskyi Dnipro II CHE 0
12 Ternopil' TER 0
Capital One Cup »
Tue 23 Jan
20:45
Bristol City
20:45
Man. City
Copa del Rey »
Tue 23 Jan
21:30
Sevilla
21:30
Atlético GAME
Copa Libertadores »
Tue 23 Jan
00:00 finished
Macará
1 - 1
Dep. Táchira INFO
Tue 23 Jan
02:15 finished
Oriente Petrolero
2 - 0
Universitario de Deportes INFO
Coupe de France »
Tue 23 Jan
18:30
Chateauroux
18:30
Chambly
Tue 23 Jan
18:30
Nantes
18:30
Auxerre
Tue 23 Jan
18:30
Bourg-Péronnas
18:30
Toulouse
Tue 23 Jan
18:30
Canet Roussillon
18:30
Caen
Tue 23 Jan
18:30
Granville
18:30
Concarneau
Tue 23 Jan
18:30
Colomiers
18:30
Sochaux
Tue 23 Jan
21:00
Épinal
21:00
Olympique Marseille
Tue 23 Jan
18:30
Stade Briochin
18:30
Lens
Scottish Premiership »
Tue 23 Jan
20:45
Partick Thistle
20:45
Celtic
Taça da Liga »
Belgian Pro League »
Tue 23 Jan
20:30
Mouscron Peruwelz
20:30
Kortrijk
Tue 23 Jan
20:30
Sint-Truiden
20:30
Mechelen
Tue 23 Jan
20:30
Zulte-Waregem
20:30
Standard de Liège
2. Liga »
Tue 23 Jan
20:30
Holstein Kiel
20:30
1. FC Union Berlin
Tue 23 Jan
20:30
Ingolstadt 04
20:30
Sandhausen
Tue 23 Jan
18:30
Bochum
18:30
MSV Duisburg
Tue 23 Jan
20:30
Nürnberg
20:30
Jahn Regensburg
Cup Scotland »
Tue 23 Jan
20:45
Albion Rovers
20:45
St. Johnstone
Tue 23 Jan
20:45 Postponed
Livingston FC
20:45
Falkirk
Tue 23 Jan
20:45
Peterhead
20:45
Dumbarton
Ligue 2 »
Tue 23 Jan
19:00
Gazélec Ajaccio
19:00
Nîmes
League One »
League Two »
Tue 23 Jan
20:45
Newport County
20:45
Morecambe
Tue 23 Jan
20:45
Notts County
20:45
Crawley Town
South African First Division »
African Nations Championship Group 3 »
Tue 23 Jan
20:00
Rwanda
20:00
Libya
Tue 23 Jan
20:00
Equatorial Guinea
20:00
Nigeria
Conference »
Tue 23 Jan
20:45
Fylde
20:45
Maidstone United
Tue 23 Jan
20:45
Gateshead
20:45
Woking
Tue 23 Jan
20:45
Chester
20:45
Hartlepool United
Conference South »
Conference North »
AFC Champions »
Premier de Ascenso - Clausura Group 1 »
Tue 23 Jan
01:00 finished
Deportivo Tepic
0 - 0
Guadalajara Premier INFO
Non League Premier Group 1 »
Non League Premier Group 2 »
Tue 23 Jan
20:45
Lancaster City
20:45
Nantwich Town
Tue 23 Jan
20:45
Marine
20:45
Shaw Lane Aquaforce
Tue 23 Jan
20:45
Barwell
20:45
Grantham Town
Tue 23 Jan
20:45 Postponed
Hednesford Town
20:45
Buxton
Tue 23 Jan
20:45
Ashton United
20:45
Stourbridge
Tue 23 Jan
20:45
Coalville Town FC
20:45
Stafford Rangers
Tue 23 Jan
20:45
Farsley
20:45
Matlock Town
Non League Premier Group 3 »
Tue 23 Jan
20:45
Biggleswade Town
20:45
Hereford
Tue 23 Jan
20:45
Royston Town
20:45
St. Neots Town
Tue 23 Jan
20:45
Dunstable Town
20:45
Weymouth
Tue 23 Jan
20:45
Gosport Borough
20:45
Chesham United
Non League Div One Group 1 »
Tue 23 Jan
20:45
Maldon & Tiptree
20:45
AFC Sudbury
Tue 23 Jan
20:45
AFC Hornchurch
20:45
Barking
Tue 23 Jan
20:45
Tilbury
20:45
Heybridge Swifts
Tue 23 Jan
20:45 Postponed
Hertford Town
20:45
Romford
Tue 23 Jan
20:45
Ware
20:45
Aveley
Non League Div One Group 3 »
Tue 23 Jan
20:45
Hyde
20:45
Mossley
Tue 23 Jan
20:45
South Shields
20:45
Tadcaster Albion
Tue 23 Jan
20:45
Glossop North
20:45
Bamber Bridge
Tue 23 Jan
20:45
Droylsden
20:45
Clitheroe
Tue 23 Jan
20:45
Ramsbottom United
20:45
Atherton Collieries
Tue 23 Jan
16:00
Ossett Town
16:00
Skelmersdale United
Non League Div One Group 5 »
Non League Div One Group 6 »
AFC Cup Group 1 »
Tue 23 Jan
12:00
Transport United
12:00
Bengaluru FC
Tue 23 Jan
12:00 finished
Dordoi Bishkek
1 - 3
Ahal FT INFO
Tue 23 Jan
10:00 finished
Saif
0 - 1
TC Sports Club INFO
EFL Trophy »
Premier League »
Tue 23 Jan
18:30
Al Nasr
18:30
Smouha
Carioca 1 Group 2 »
Tue 23 Jan
19:30
Madureira RJ
19:30
Boavista SC
State Cup »

Follow BeSoccer on Facebook