1. Division
Mon 02 Apr
Åsane
15:00
Nest-Sotra
Sandnes Ulf
18:00
Strømmen
Tromsdalen
18:00
Jerv
Mjøndalen
18:00
Florø
Kongsvinger
18:00
Viking Stavanger
Notodden
18:00
Levanger
Ull Kisa
18:00
Hamarkameratene
Tue 03 Apr
Aalesunds FK
19:00
Sogndal
Team / Points
1 Åsane ASA 0
2 Jerv JER 0
3 Sogndal SOG 0
4 Nest-Sotra NES 0
5 Florø FLO 0
6 Strømmen STR 0
7 Hamarkameratene HAM 0
8 Levanger LEV 0
 
9 Aalesunds FK AFK 0
10 Ull Kisa ULL 0
11 Notodden NOT 0
12 Kongsvinger KON 0
13 Mjøndalen MJO 0
14 Tromsdalen TRO 0
15 Sandnes Ulf SAN 0
16 Viking Stavanger VKG 0
Group 1
Sat 14 Apr
Bærum
16:00
Moss
Fram Larvik
16:00
Nybergsund
Fredrikstad FK
16:00
Asker
Hønefoss
16:00
Grorud
Mjølner
16:00
Alta IF
Raufoss
16:00
Elverum
Mon 16 Apr
Odd II
19:00
Stabaek 2
Team / Points
1 Bærum BAR 0
2 Stabaek 2 STA 0
3 Nybergsund Il-Trysil NYB 0
4 Moss MOS 0
5 Elverum ELV 0
6 Asker ASK 0
7 Alta IF ALT 0
 
8 Odd II ODD 0
9 Raufoss RAU 0
10 Mjølner MJO 0
11 Hønefoss HON 0
12 Fredrikstad FK FFK 0
13 Fram Larvik FRA 0
14 Grorud GRO 0
Group 2
Sat 14 Apr
Bryne
16:00
Flekkerøy
Kjelsås
16:00
Skeid
KFUM
16:00
Vidar
Nardo
16:00
FK Arendal
Stjørdals-Blink
16:00
Hødd
Vålerenga II
16:00
Egersund
Vard
16:00
Brattvåg
Team / Points
1 Bryne BRY 0
2 Skeid SKE 0
3 Hødd HOD 0
4 Flekkerøy FLE 0
5 Egersund EGE 0
6 Brattvåg BRA 0
7 FK Arendal FKA 0
 
8 Vard VAR 0
9 Vålerenga II VAL 0
10 Stjørdals-Blink STB 0
11 Nardo NAR 0
12 KFUM KFU 0
13 Kjelsås KJE 0
14 Vidar VID 0
Group 1
Sat 14 Apr
Spjelkavik
16:00
Træff
Rilindja
16:00
Ullern
IF Ready
16:00
Drøbak / Frogn
SK Herd
16:00
Lokomotiv Oslo
Mon 16 Apr
Follo
19:00
KFUM II
Hødd II
19:00
Oppsal
Molde FK II
19:00
Kristiansund II
Team / Points
1 Spjelkavik SPJ 0
2 Drøbak / Frogn DRO 0
3 Oppsal OPP 0
4 Kristiansund II KBK 0
5 Træff TRA 0
6 Lokomotiv Oslo LOK 0
7 Ullern ULL 0
 
8 Molde FK II MOL 0
9 Hødd II HOD 0
10 Follo FOL 0
11 SK Herd HER 0
12 IF Ready IFR 0
13 Rilindja RIO 0
14 KFUM II KFU 0
Group 3
Sat 14 Apr
Sola Fotball
-
Halsen
FK Tønsberg
-
Vindbjart
Donn
-
Åssiden IF
Sandefjord II
-
IK Start II
Ørn Horten
-
Staal Jørpeland
Urædd
-
Madla
Egersund II
-
Pors Grenland
Team / Points
1 Sola Fotball SOL 0
2 Pors Grenland POR 0
3 Vindbjart VIN 0
4 Åssiden IF AIF 0
5  IK Start II IKS 0
6 Staal Jørpeland SJI 0
7 Madla MAI 0
 
8 Egersund II EIK 0
9 Urædd URA 0
10 Ørn Horten ORN 0
11 Sandefjord II SFO 0
12 Donn DON 0
13 FK Tønsberg FKT 0
14 Halsen HIF 0
Group 4
Sat 14 Apr
Øystese
-
Fyllingsdalen
Vardeneset
-
Sogndal II
Brann II
-
Viking FK II
Lysekloster
-
Varegg
Brodd
-
Førde
Sotra
-
Stord
Tertnes
-
Fana
Team / Points
1 Øystese OIL 0
2 Fana FAN 0
3 Sogndal II SOF 0
4 Viking FK II VIK 0
5 Varegg VAR 0
6 Førde FOR 0
7 Stord STO 0
 
8 Tertnes TTI 0
9 Sotra SSK 0
10 Brodd BRO 0
11 Lysekloster LYS 0
12 Brann II BRA 0
13 Vardeneset VBK 0
14 Fyllingsdalen FYL 0
Group 5
Sat 14 Apr
Tynset
-
Verdal
Rosenborg II
-
Brumunddal
Melhus
-
Løten
Kolstad
-
Byåsen
Rødde FK
-
Levanger II
Orkla
-
Steinkjer
Ottestad
-
Gjøvik-Lyn
Team / Points
1 Tynset TYN 0
2 Gjøvik-Lyn GJO 0
3 Brumunddal BRU 0
4 Løten LFK 0
5 Byåsen BYA 0
6 Levanger II LFK 0
7 Steinkjer STE 0
 
8 Ottestad OTT 0
9 Orkla ORK 0
10 Rødde FK ROD 0
11 Kolstad KOL 0
12 Melhus MEL 0
13 Rosenborg II ROS 0
14 Verdal VER 0
Group 6
Sat 14 Apr
Senja
-
Skarp
Finnsnes
-
Skjervøy
Korsvoll IL
-
Harstad
FC Lyn Oslo
-
Melbo IL
Sortland
-
Fløya
SF Grei
-
Junkeren
Frigg
-
Stålkameratene
Team / Points
1 Senja SEN 0
2 Skarp IFS 0
3 Skjervøy SIK 0
4 Harstad HAR 0
5 Melbo IL MIL 0
6 Fløya FLO 0
7 Junkeren IKJ 0
 
8 Frigg FRI 0
9 SF Grei SGR 0
10 Sortland SOI 0
11 FC Lyn Oslo LYN 0
12 Korsvoll IL KOL 0
13 Finnsnes FIN 0
14 Stålkameratene SIL 0
UCL »
Wed 21 Feb
20:45
Sevilla
20:45
Man. Utd
Wed 21 Feb
20:45
Shakhtar Donetsk
20:45
Roma
La Liga »
Wed 21 Feb
18:45
Leganés
18:45
Real Madrid
Europa League »
Wed 21 Feb
18:00
CSKA Moskva
18:00
Crvena Zvezda
Copa Libertadores »
Wed 21 Feb
01:30 finished
Santa Fe
3 - 0
Santiago Wanderers INFO
Copa Sudamericana »
Wed 21 Feb
23:15
Lanús
23:15
Spt. Cristal Lima
Wed 21 Feb
01:30 finished
Barcelona
0 - 0
General Díaz INFO
Portuguese Primeira Liga »
Wed 21 Feb
19:00
Estoril
19:00
Porto
Uefa Youth League »
Championship »
Wed 21 Feb
20:45
Bristol City
20:45
Fulham
Wed 21 Feb
20:45
Derby County
20:45
Leeds United
Wed 21 Feb
20:45
Ipswich Town
20:45
Cardiff City
Wed 21 Feb
20:45
Wolverhampton
20:45
Norwich City
Copa MX Clausura Group 1 »
Wed 21 Feb
04:06 finished
León
4 - 1
Cafetaleros de Tapachula INFO
Copa MX Clausura Group 2 »
Wed 21 Feb
02:00 finished
Cruz Azul
1 - 1
Alebrijes de Oaxaca INFO
Copa MX Clausura Group 3 »
Wed 21 Feb
04:00 finished
Monterrey
2 - 1
Dorados INFO
Copa MX Clausura Group 4 »
Wed 21 Feb
23:00
Mineros Zacatecas
23:00
Toluca
Copa MX Clausura Group 6 »
Wed 21 Feb
02:00 finished
Necaxa
1 - 0
Murciélagos INFO
Copa MX Clausura Group 9 »
Wed 21 Feb
04:00 finished
Querétaro
1 - 0
Cimarrones de Sonora INFO
Copa do Brasil »
Wed 21 Feb
23:30
Atletico PR
23:30
CA Tubarão
Wed 21 Feb
23:30
Remo
23:30
Internacional Porto Alegre
Wed 21 Feb
23:30
Londrina
23:30
Ceará
International Friendly »
Wed 21 Feb
18:00
Luxembourg
18:00
Karlsruher SC
Friendly »
Wed 21 Feb
14:00
Odd Grenland
14:00
Jerv
Wed 21 Feb
17:00
Rubin Kazán
17:00
Lillestrom SK
Wed 21 Feb
16:00
Aalesunds FK
16:00
IK Start Kristiansand
Wed 21 Feb
16:00
FK Bodo Glimt
16:00
Sandefjord Fotball
Wed 21 Feb
18:00
Sturm Graz
18:00
Kalsdorf
Wed 21 Feb
10:45
FC Minsk
10:45
Torpedo Minsk
Wed 21 Feb
11:30
Levante
11:30
Ufa
Wed 21 Feb
13:00
Radnicki 1923
13:00
Tabane Trgovački
Wed 21 Feb
15:00
IK Brage
15:00
AFC Eskilstuna
Wed 21 Feb
15:00
Petrolul Ploiesti
15:00
Progresul Bucureşti
Wed 21 Feb
15:00
Tabor Sežana
15:00
Radomlje
Wed 21 Feb
15:00
Ventspils
15:00
Esbjerg
Wed 21 Feb
16:00
NK Nosteria
16:00
HNK Cibalia Vinkovci
Wed 21 Feb
16:30
Åsane
16:30
Lysekloster
Wed 21 Feb
18:00
Legionovia
18:00
Pilica Białobrzegi
Wed 21 Feb
18:00
Odra Petřkovice
18:00
Hlučín
Wed 21 Feb
18:00
Raufoss
18:00
Hamarkameratene
Wed 21 Feb
18:00
Ústí Orlicí
18:00
Prostějov
Wed 21 Feb
19:00
Skovde AIK
19:00
Vårgårda
Wed 21 Feb
20:00
Straden
20:00
Svu Kapfenstein
Wed 21 Feb
23:00
DC United
23:00
Jacksonville Armada
Apertura Colombia »
Wed 21 Feb
01:45 finished
Deportivo Pasto
0 - 0
La Equidad INFO
Copa Colombia »
Wed 21 Feb
20:00
Bogotá
20:00
Deportes Quindío
Wed 21 Feb
17:30
Universitario
17:30
Orsomarso SC
2. Liga »
Wed 21 Feb
18:30
Darmstadt 98
18:30
Kaiserslautern
League One »
Wed 21 Feb
20:45
Rochdale
20:45
Milton Keynes Dons
Confederation Cup »
Wed 21 Feb
14:00
Welayta Dicha
14:00
Zimamoto
Wed 21 Feb
16:30
Nouadhibou
16:30
Africa Sports
Wed 21 Feb
17:00
Mbour Petite Côte
17:00
RSB Berkane
Wed 21 Feb
15:30
Cara Brazzaville
15:30
Asante Kotoko
Wed 21 Feb
17:00 Postponed
Al Hilal Juba
17:00
Ben Guerdane
Wed 21 Feb
16:00
Sahel
16:00
Al-Ittihad
Wed 21 Feb
19:00
Banjul
19:00
Akwa United
Wed 21 Feb
16:30
Étoile Filante
16:30
Olympic Star
Wed 21 Feb
15:30
Maniema Union
15:30
Mangasport
Wed 21 Feb
12:30
Fosa Juniors
12:30
AFC Leopards
Wed 21 Feb
16:00
Galaxy FC
16:00
Costa do Sol
Clausura Ascenso MX »
Wed 21 Feb
02:00 finished
Zacatepec
0 - 2
Atl. San Luis INFO
Premier League »
CONCACAF Champions »
Wed 21 Feb
02:00 finished
CS Herediano
2 - 2
Tigres UANL INFO
Wed 21 Feb
04:00 finished
Colorado Rapids
0 - 2
Toronto FC INFO
Coppa Lega Pro »
Wed 21 Feb
19:30
Alessandria
19:30
Pontedera
South African First Division »
Torneo Transición Primera B Chile »
Wed 21 Feb
00:00 finished
Unión San Felipe
2 - 3
Santiago Morning INFO
1. Lig »
Wed 21 Feb
17:00
Istanbulspor AS
17:00
Manisaspor
Wed 21 Feb
17:00
Elazigspor
17:00
Giresunspor
Wed 21 Feb
14:00
Denizlispor
14:00
Umraniyespor
Wed 21 Feb
14:00
Eskisehirspor
14:00
Gaziantep BB
Magyar Kupa »
Serie D Group 1 »
Wed 21 Feb
14:30
Borgaro
14:30
Varesina
Wed 21 Feb
14:30
Borgosesia Calcio
14:30
Arconatese
Wed 21 Feb
14:30
Chieri
14:30
Como
Wed 21 Feb
14:30
Casale
14:30
Folgore Caratese
Wed 21 Feb
14:30
Castellazzo
14:30
AC Pro Sesto
Wed 21 Feb
14:30
Inveruno
14:30
Olginatese
Wed 21 Feb
14:30
OltrepòVoghera
14:30
ASD Bra
Wed 21 Feb
14:30
Pavia
14:30
Caronnese
Wed 21 Feb
14:30
Varese
14:30
Gozzano
Wed 21 Feb
14:30
Seregno
14:30
Derthona

Follow BeSoccer on Facebook