1

All leagues and competitions in Malawi

Super League
Sun 17 Dec
Azam Tigers
0-0
MAFCO
Sat 23 Dec
Kamuzu Barracks
4-0
Dwangwa United
Moyale Barracks
1-1
Blue Eagles
Silver Strikers
2-1
EPAC United
Sun 24 Dec
Big Bullets
2-0
Masters Security
Red Lions
1-1
Forward Wanderers
Team / Points
1 Be Forward Wanderers MWF 69
2 Big Bullets BUL 67
3 Silver Strikers SIL 61
4 EPAC United EPA 48
5 Blue Eagles BLU 45
6 MAFCO MAF 44
7 Moyale Barracks MOY 44
8 Kamuzu Barracks KAM 42
 
9 Red Lions RED 40
10 Mzuni FC MZU 37
11 Azam Tigers AZT 32
12 Masters Security MSS 31
13 Dwangwa United DWA 31
14 Wizards CHI 27
15 Blantyre United BLA 24
16 Chitipa United CHU 16
La Liga »
Fri 19 Jan
21:00
Getafe
21:00
Athletic
Bundesliga »
Fri 19 Jan
20:30
Hertha BSC
20:30
B. Dortmund
Ligue 1 »
Fri 19 Jan
20:45
Caen
20:45
Olympique Marseille
Eredivisie »
Fri 19 Jan
20:00
Utrecht
20:00
AZ Alkmaar
Portuguese Primeira Liga »
Fri 19 Jan
22:00
Porto
22:00
Tondela
Fri 19 Jan
20:00
Vitória Setúbal
20:00
Sporting CP
Championship »
Fri 19 Jan
20:45
Derby County
20:45
Bristol City
Segunda Division »
Fri 19 Jan
21:00
Granada
21:00
Real Zaragoza
Turkish Süper Lig »
Fri 19 Jan
18:00
Kasimpasa
18:00
Alanyaspor
Copa Argentina »
Friendly »
Fri 19 Jan
13:00
Stabaek IF
13:00
Kongsvinger
Fri 19 Jan
14:00
Lillestrom SK
14:00
Strømmen
Fri 19 Jan
13:00
SonderjyskE
13:00
Fredericia
Fri 19 Jan
15:00
Thun
15:00
Schaffhausen
Fri 19 Jan
13:00
Midtjylland
13:00
Hobro
Fri 19 Jan
16:30
Dinamo Kiev
16:30
St. Gallen
Fri 19 Jan
14:00
Liefering
14:00
Jahn Regensburg
Fri 19 Jan
13:00
Nykøbing FC
13:00
Odense BK
Fri 19 Jan
19:00
Orebro SK
19:00
Linköping City
Fri 19 Jan
16:30
Mattersburg
16:30
Servette
Fri 19 Jan
11:00
Rubin Kazán
11:00
FK Lokomotiv Tashkent
Fri 19 Jan
15:00
Notodden
15:00
Sandefjord Fotball
Fri 19 Jan
17:00
Start Kristiansand
17:00
Fløya
Fri 19 Jan
18:00
FK Bodo Glimt
18:00
Mjølner
Fri 19 Jan
15:00
Aris Limassol
15:00
Dinamo Bucureşti
Fri 19 Jan
11:00
Ruzomberok
11:00
Lokomotíva Košice
Fri 19 Jan
14:00
Ruzomberok
14:00
Vitkovice
Fri 19 Jan
19:30
RW Essen
19:30
Arminia Bielefeld
Fri 19 Jan
10:00
Spartak Moskva II
10:00
Chertanovo
Fri 19 Jan
11:30
Hamburger SV II
11:30
Borussia Dortmund II
Fri 19 Jan
12:00
Zirə
12:00
Keşlə
Fri 19 Jan
12:30
Sandecja Nowy Sacz
12:30
Zemplin Michalovce
Fri 19 Jan
14:00
Heidenheim
14:00
Austria Lustenau
Fri 19 Jan
14:00
Lech Poznań
14:00
Zorya Luhansk
Fri 19 Jan
14:00
Dynamo Dresden
14:00
Mladá Boleslav
Fri 19 Jan
16:00
Seoul
16:00
FC Vaduz
Fri 19 Jan
18:00
Kapfenberger SV
18:00
Voitsberg
Fri 19 Jan
19:00
F91 Dudelange
19:00
SV Eintracht Trier
Fri 19 Jan
19:30
Rödinghausen
19:30
Germania Egestorf
Fri 19 Jan
19:45
Horn
19:45
Zwettl
Fri 19 Jan
20:00
Levanger
20:00
Namsos
Fri 19 Jan
20:00
Oppsal
20:00
Ørn Horten
Fri 19 Jan
21:00
Arsenal Sarandí
21:00
Atl.Tucumán
Belgian Pro League »
Fri 19 Jan
20:30
Charleroi
20:30
Mouscron Peruwelz
Cup Scotland »
Ligue 2 »
Fri 19 Jan
21:00
Paris FC
21:00
Ajaccio
Fri 19 Jan
21:00
Bourg-Péronnas
21:00
Stade de Reims
Fri 19 Jan
21:00
Stade Brestois
21:00
Lens
Fri 19 Jan
21:00
Lorient
21:00
Clermont
Fri 19 Jan
21:00
Nîmes
21:00
Chateauroux
Fri 19 Jan
21:00
Orléans
21:00
Auxerre
Fri 19 Jan
21:00
Quevilly
21:00
Gazélec Ajaccio
Fri 19 Jan
21:00
Sochaux
21:00
Nancy
Fri 19 Jan
21:00
Tours
21:00
Niort
Fri 19 Jan
21:00
Valenciennes
21:00
Le Havre
Lega Pro Group 1 »
Fri 19 Jan
20:45
Carrarese
20:45
Viterbese
Eerste Divisie »
Fri 19 Jan
20:00
Dordrecht
20:00
Fortuna Sittard
Fri 19 Jan
20:00
Go Ahead Eagles
20:00
MVV Maastricht
Fri 19 Jan
20:00
De Graafschap
20:00
Jong PSV
Fri 19 Jan
20:00
FC Oss
20:00
Jong Utrecht
Fri 19 Jan
20:00
Almere City
20:00
NEC Nijmegen
Fri 19 Jan
20:00
SC Telstar
20:00
FC Eindhoven
Fri 19 Jan
20:00
Helmond Sport
20:00
FC Volendam
Fri 19 Jan
20:00
Emmen
20:00
RKC Waalwijk
League Two »
Fri 19 Jan
20:45
Newport County
20:45
Crawley Town
South African First Division »
National »
Fri 19 Jan
20:00
Avranches
20:00
Creteil
Fri 19 Jan
20:00
Cholet
20:00
Pau FC
Fri 19 Jan
20:00
Grenoble
20:00
Boulogne
Fri 19 Jan
20:00
Béziers
20:00
Sannois Gratien
Fri 19 Jan
20:00
Consolat Marseille
20:00
Red Star
Fri 19 Jan
20:00
Lyon-Duchère
20:00
Les Herbiers
Fri 19 Jan
20:00
Chambly
20:00
Concarneau
Fri 19 Jan
20:00
Stade Lavallois
20:00
Rodez
African Nations Championship Group 3 »
Fri 19 Jan
17:30
Libya
17:30
Nigeria
Fri 19 Jan
20:30
Rwanda
20:30
Equatorial Guinea
Copa Finlandia Transición »
Fri 19 Jan
18:00
KuPS Kuopio
18:00
Musan Salama
Fri 19 Jan
18:00
KPV
18:00
TPV Tampere
Fri 19 Jan
18:00
Inter Turku
18:00
Ekenäs IF
Second Division Group 2 »
Fri 19 Jan
20:30
Cercle Brugge
20:30
Lierse SK
Premier de Ascenso - Clausura Group 1 »
Premier de Ascenso - Clausura Group 2 »
CFA Group 2 »
Fri 19 Jan
19:30
Belfort
19:30
Épinal
Botola Pro »

Follow BeSoccer on Facebook