Group 1
Fri 23 Feb
Vereya II
-
Yambol 1915
Rakovski 2011
-
Borislav 2009
Karnobat
-
Asenovets
Arda
-
Svilengrad
Evrokolezh
-
Tundzha Yagoda
Dimitrovgrad
-
Levski Karlovo
Gigant Saedinenie
-
Minyor Radnevo
Rozova dolina
-
Zagorets
Atletik Kuklen
-
Sokol Markovo
Team / Points
1 Arda ARK 47
2 Zagorets ZAG 42
3 Borislav 2009 BOR 34
4 Karnobat KAR 33
5 Minyor Radnevo MIN 31
6 Levski Karlovo LEV 31
7 Sokol Markovo SKM 29
8 Atletik Kuklen AKU 29
9 Asenovets ASE 27
 
10 Yambol 1915 YAM 23
11 Rozova dolina ROZ 23
12 Dimitrovgrad DIM 19
13 Evrokolezh EVR 18
14 Svilengrad SVI 17
15 Rakovski 2011 RAK 15
16 Gigant Saedinenie GIG 11
17 Vereya II VSZ 11
18 Tundzha Yagoda TUY 2
Group 2
Sat 24 Feb
Dorostol
-
Septemvri Tervel
Kubrat
-
Botev Novi Pazar
Lokomotiv Ruse
-
Svetkavitsa
Dobrudzha 1919
-
Hitrino
Spartak Varna
-
Kaliakra
Benkovski Byala
-
Suvorovo
Team / Points
1 Dobrudzha 1919 DOB 41
2 Suvorovo SUV 33
3 Hitrino HIT 31
4 Lokomotiv Ruse LOR 26
5 Kaliakra KAL 25
6 Botev Novi Pazar BOT 21
 
7 Septemvri Tervel SEP 20
8 Svetkavitsa Targovishte SVE 20
9 Kubrat KUB 9
10 Spartak Varna SVA 7
11 Benkovski Byala BEN 4
12 Dorostol DOR 0
La Liga »
Fri 19 Jan
21:00
Getafe
21:00
Athletic
Bundesliga »
Fri 19 Jan
20:30
Hertha BSC
20:30
B. Dortmund
Ligue 1 »
Fri 19 Jan
20:45
Caen
20:45
Olympique Marseille
Eredivisie »
Fri 19 Jan
20:00
Utrecht
20:00
AZ Alkmaar
Portuguese Primeira Liga »
Fri 19 Jan
22:00
Porto
22:00
Tondela
Fri 19 Jan
20:00
Vitória Setúbal
20:00
Sporting CP
Championship »
Fri 19 Jan
20:45
Derby County
20:45
Bristol City
Segunda Division »
Fri 19 Jan
21:00
Granada
21:00
Real Zaragoza
Turkish Süper Lig »
Fri 19 Jan
18:00
Kasimpasa
18:00
Alanyaspor
Copa Argentina »
Friendly »
Fri 19 Jan
13:00 finished
Stabaek IF
7 - 1
Kongsvinger INFO
Fri 19 Jan
14:00 finished
Lillestrom SK
4 - 0
Strømmen INFO
Fri 19 Jan
13:00 finished
SonderjyskE
2 - 3
Fredericia INFO
Fri 19 Jan
15:00 Playing 82'
Thun
4 - 1
Schaffhausen
Fri 19 Jan
13:00 finished
Midtjylland
2 - 2
Hobro INFO
Fri 19 Jan
16:30 Playing 4'
Dinamo Kiev
0 - 0
St. Gallen
Fri 19 Jan
14:00 finished
Liefering
1 - 5
Jahn Regensburg INFO
Fri 19 Jan
13:00 finished
Nykøbing FC
1 - 2
Odense BK INFO
Fri 19 Jan
19:00
Orebro SK
19:00
Linköping City
Fri 19 Jan
16:30 Playing 6'
Mattersburg
0 - 0
Servette
Fri 19 Jan
11:00 finished
Rubin Kazán
0 - 0
FK Lokomotiv Tashkent INFO
Fri 19 Jan
15:00 Playing 77'
Notodden
1 - 2
Sandefjord Fotball
Fri 19 Jan
18:00
FK Bodo Glimt
18:00
Mjølner
Fri 19 Jan
15:00 Playing 84'
Aris Limassol
0 - 4
Dinamo Bucureşti
Fri 19 Jan
11:00 finished
Ruzomberok
3 - 0
Lokomotíva Košice INFO
Fri 19 Jan
14:00 finished
Ruzomberok
3 - 2
Vitkovice INFO
Fri 19 Jan
19:30
RW Essen
19:30
Arminia Bielefeld
Fri 19 Jan
10:00 finished
Spartak Moskva II
3 - 3
Chertanovo INFO
Fri 19 Jan
11:30 finished
Hamburger SV II
2 - 0
Borussia Dortmund II INFO
Fri 19 Jan
12:00 finished
Zirə
1 - 2
Keşlə INFO
Fri 19 Jan
12:30 finished
Sandecja Nowy Sacz
1 - 1
Zemplin Michalovce INFO
Fri 19 Jan
14:00 finished
Heidenheim
1 - 0
Austria Lustenau INFO
Fri 19 Jan
14:00 finished
Lech Poznań
3 - 1
Zorya Luhansk INFO
Fri 19 Jan
14:00 finished
Dynamo Dresden
1 - 4
Mladá Boleslav INFO
Fri 19 Jan
16:00 Playing 35'
Seoul
0 - 1
FC Vaduz
Fri 19 Jan
18:00
Kapfenberger SV
18:00
Voitsberg
Fri 19 Jan
19:00
F91 Dudelange
19:00
SV Eintracht Trier
Fri 19 Jan
19:30
Rödinghausen
19:30
Germania Egestorf
Fri 19 Jan
19:45
Horn
19:45
Zwettl
Fri 19 Jan
20:00
Levanger
20:00
Namsos
Fri 19 Jan
20:00
Oppsal
20:00
Ørn Horten
Fri 19 Jan
17:00
Start Kristiansand
17:00
Flekkeroy
Belgian Pro League »
Fri 19 Jan
20:30
Charleroi
20:30
Mouscron Peruwelz
Cup Scotland »
Ligue 2 »
Fri 19 Jan
20:00
Bourg-Péronnas
20:00
Stade de Reims
Fri 19 Jan
20:00
Stade Brestois
20:00
Lens
Fri 19 Jan
20:00
Lorient
20:00
Clermont
Fri 19 Jan
20:00
Orléans
20:00
Auxerre
Fri 19 Jan
20:00
Quevilly
20:00
Gazélec Ajaccio
Fri 19 Jan
20:00
Sochaux
20:00
Nancy
Fri 19 Jan
20:00
Tours
20:00
Niort
Fri 19 Jan
20:00
Valenciennes
20:00
Le Havre
Lega Pro Group 1 »
Fri 19 Jan
20:45
Carrarese
20:45
Viterbese
Segunda Liga »
Eerste Divisie »
Fri 19 Jan
20:00
Dordrecht
20:00
Fortuna Sittard
Fri 19 Jan
20:00
Go Ahead Eagles
20:00
MVV Maastricht
Fri 19 Jan
20:00
De Graafschap
20:00
Jong PSV
Fri 19 Jan
20:00
FC Oss
20:00
Jong Utrecht
Fri 19 Jan
20:00
Almere City
20:00
NEC Nijmegen
Fri 19 Jan
20:00
SC Telstar
20:00
FC Eindhoven
Fri 19 Jan
20:00
Helmond Sport
20:00
FC Volendam
Fri 19 Jan
20:00
Emmen
20:00
RKC Waalwijk
League Two »
Fri 19 Jan
20:45
Newport County
20:45
Crawley Town
South African First Division »
National »
Fri 19 Jan
20:00
Avranches
20:00
Creteil
Fri 19 Jan
20:00 Postponed
Cholet
20:00
Pau FC
Fri 19 Jan
20:00
Grenoble
20:00
Boulogne
Fri 19 Jan
20:00
Béziers
20:00
Sannois Gratien
Fri 19 Jan
20:00
Consolat Marseille
20:00
Red Star
Fri 19 Jan
20:00
Lyon-Duchère
20:00
Les Herbiers
Fri 19 Jan
20:00
Chambly
20:00
Concarneau
African Nations Championship Group 3 »
Fri 19 Jan
17:30
Libya
17:30
Nigeria
Fri 19 Jan
20:30
Rwanda
20:30
Equatorial Guinea
Copa Finlandia Transición »
Fri 19 Jan
18:00
KuPS Kuopio
18:00
Musan Salama
Fri 19 Jan
18:00
KPV
18:00
TPV Tampere
Fri 19 Jan
18:00
Inter Turku
18:00
Ekenäs IF
Fri 19 Jan
18:00
HIFK
18:00
Gnistan
Second Division Group 2 »
Fri 19 Jan
20:30
Cercle Brugge
20:30
Lierse SK
Premier de Ascenso - Clausura Group 1 »
Premier de Ascenso - Clausura Group 2 »
CFA Group 2 »
Fri 19 Jan
19:30
Belfort
19:30
Épinal
Torneo de Verano »
Fri 19 Jan
03:00 finished
Pérez Zeledón
4 - 1
LD Alajuelense INFO
Tercera Division Group 4 »
Fri 19 Jan
20:00
Real Sociedad C
20:00
CD Getxo
Super League India »
Fri 19 Jan
15:30 Playing 50'
NorthEast United
2 - 0
Chennai City FC
A-League »
Fri 19 Jan
09:50 finished
Western Sydney Wa.
0 - 3
Melbourne Victory INFO
Premier League »
Fri 19 Jan
13:30 finished
Tanta
1 - 0
Smouha INFO
Ligue 1 »
Fri 19 Jan
16:00 Playing 36'
JS Kabylie
0 - 0
USM Blida
Fri 19 Jan
16:00 Playing 39'
CR Belouizdad
0 - 0
USM El Harrach
Fri 19 Jan
15:00 Playing 81'
Biskra
1 - 0
JS Saoura

Follow BeSoccer on Facebook